1. Yesterday Full HD izle

  Yesterday Full HD izle

  Filmin ana kahramanı Jack Malik isimli genç İngiltere’nin küçük bir kasabasında yaşamaktadır. Jack Malik, bunun yanında şarkıcılık ve söz yazarlığı yapmaktadır. Bu süreçte en büyük destekçisi de birlikte büyüdükleri arkadaşı Ellie’dir. Ellie, Jack Malik’in hayallerine ulaşması için elinden geldiğince desteklemektedir. Sıradan bir günde tüm dünyanın elektriklerinin kesildiğine şahit olurlar. Jack, sabah uyandığında büyük bir sürprizle karşılaşır. Dünyadaki herkes The Beatles isimli grubu unutmuştur. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen sanatçımız, grubun şarkılarını kendininmiş gibi lanse eder. Üstelik bu yöntem işe de yaramıştır ve şöhret basamaklarını koşarak çıkmaktadır. Ancak tüm bunlar Ellie’den uzaklaşmasına neden olmuştur.
  Yesterday Full HD izle 10.0 / 10 3 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    Array

 1. Yesterday Full HD izle
    11 ay Önce   Array
  Yesterday Full HD izle Filmin ana kahramanı Jack Malik isimli genç İngiltere’nin küçük bir kasabasında yaşamaktadır. Jack Malik, bunun yanında şarkıcılık ve söz yazarlığı yapmaktadır. Bu süreçte en büyük destekçisi de birlikte büyüdükleri arkadaşı Ellie’dir. Ellie, Jack Malik’in hayallerine ulaşması için elinden geldiğince desteklemektedir. Sıradan bir günde tüm dünyanın elektriklerinin kesildiğine şahit olurlar. Jack, sabah uyandığında büyük bir sürprizle karşılaşır. Dünyadaki herkes The Beatles isimli grubu unutmuştur. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen sanatçımız, grubun şarkılarını kendininmiş gibi lanse eder. Üstelik bu yöntem işe de yaramıştır ve şöhret basamaklarını koşarak çıkmaktadır. Ancak tüm bunlar Ellie’den uzaklaşmasına neden olmuştur.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Ahmet Haziran 23, 2019 09:28:31

  Süperr…