Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yesterday Full HD izle

    Filmin ana kahramanı Jack Malik isimli genç İngiltere’nin küçük bir kasabasında yaşamaktadır. Jack Malik, bunun yanında şarkıcılık ve söz yazarlığı yapmaktadır. Bu süreçte en büyük destekçisi de birlikte büyüdükleri arkadaşı Ellie’dir. Ellie, Jack Malik’in hayallerine ulaşması için elinden geldiğince desteklemektedir. Sıradan bir günde tüm dünyanın elektriklerinin kesildiğine şahit olurlar. Jack, sabah uyandığında büyük bir sürprizle karşılaşır. Dünyadaki herkes The Beatles isimli grubu unutmuştur. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen sanatçımız, grubun şarkılarını kendininmiş gibi lanse eder. Üstelik bu yöntem işe de yaramıştır ve şöhret basamaklarını koşarak çıkmaktadır. Ancak tüm bunlar Ellie’den uzaklaşmasına neden olmuştur.
100%
  2
  0
Yorum Alanı
NetflixDizileri.com Netflix Dizileri Yayınlayan Bir Site Değildir. Site üzerinde Netflix Dizilerinin sadece Fragmanları ve Haberleri Bulunur. buradan İletişime geçildiği takdirde Telif Hakkı olan Makaleler ve Videolar 24 Saat içerisinde kaldırılır.
deneme bonusuamqsports.com