1. Tükeniş Türkçe Dublaj izle

  Tükeniş Türkçe Dublaj izle

  Peter, sürekli olarak ailesi ve kendisinin etkilendiği, tanımlanamayan, uzaylı istilası gibi şiddetli çatışma kabuslarına tanık olan bir mühendistir. Kabusların şiddetinin giderek artması aileyi de tedirgin edecektir. Alice, Peter’ın karısıdır ve uzmanlarla görüşmesini isteyecektir. Peter’in kâbusları işyerinde dahi devam etmektedir. Bu kabuslar onun çevresinde bulunan her şeyi parçalamasına neden olmaktadır. Patronu David’te onun sağlığı konusunda endişe duyduğundan dolayı, özel bir tedavi merkezine yönlendirir. Orada kendi gibi olan Chris isiminde biriyle tanışan Peter artık yalnız değildir. Ancak öğreneceği gerçek gördüklerinden değil, gelecekten korkmasına neden olacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    Array

 1. Tükeniş Türkçe Dublaj izle
    9 ay Önce   Array
  Tükeniş Türkçe Dublaj izle Peter, sürekli olarak ailesi ve kendisinin etkilendiği, tanımlanamayan, uzaylı istilası gibi şiddetli çatışma kabuslarına tanık olan bir mühendistir. Kabusların şiddetinin giderek artması aileyi de tedirgin edecektir. Alice, Peter’ın karısıdır ve uzmanlarla görüşmesini isteyecektir. Peter’in kâbusları işyerinde dahi devam etmektedir. Bu kabuslar onun çevresinde bulunan her şeyi parçalamasına neden olmaktadır. Patronu David’te onun sağlığı konusunda endişe duyduğundan dolayı, özel bir tedavi merkezine yönlendirir. Orada kendi gibi olan Chris isiminde biriyle tanışan Peter artık yalnız değildir. Ancak öğreneceği gerçek gördüklerinden değil, gelecekten korkmasına neden olacaktır.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı