1. The Open House – Açık Ev izle

  The Open House – Açık Ev izle

  Filmde Logan isimli yakışıklı genç adamın ve annesinin başından geçenlere odaklanacağız. Logan, annesi Naomi’yle birlikte sıradan ve mutlu bir hayat sürdürmektedir. Birbirlerinden destek alan oğul ve anne yeni bir eve taşınacaklar ve bambaşka bir hayat kuracaklardır. Her şeye sıfırdan başlayıp daha da mutlu olmayı hedeflemekteler. Uzun uğraşlar sonucunda istedikleri türden bir evi bulup taşınma işlemini gerçekleştirirler. Ancak yeni evlerinde bir takım davetsiz misafirlerle karşılaşacaklardır. Yeni hayatlarına geçebilmeleri için kendilerini tehdit edecek düzeydeki bu güçlerden kurtulmaları gerekecektir.

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    Array

 1. The Open House – Açık Ev izle
    6 ay Önce   Array
  The Open House – Açık Ev izle Filmde Logan isimli yakışıklı genç adamın ve annesinin başından geçenlere odaklanacağız. Logan, annesi Naomi’yle birlikte sıradan ve mutlu bir hayat sürdürmektedir. Birbirlerinden destek alan oğul ve anne yeni bir eve taşınacaklar ve bambaşka bir hayat kuracaklardır. Her şeye sıfırdan başlayıp daha da mutlu olmayı hedeflemekteler. Uzun uğraşlar sonucunda istedikleri türden bir evi bulup taşınma işlemini gerçekleştirirler. Ancak yeni evlerinde bir takım davetsiz misafirlerle karşılaşacaklardır. Yeni hayatlarına geçebilmeleri için kendilerini tehdit edecek düzeydeki bu güçlerden kurtulmaları gerekecektir.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı