1. The Dark Türkçe Dublaj izle

  The Dark Türkçe Dublaj izle

  The Dark Full HD izle filmi 17 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girmiştir. Bundan yıllar öncesinde öldürülmüş olan bir kız, hayatına zombi olarak devam etmektedir ve yaşadığı ormanda avlanmaktadır. Bir gün bir araba bagajında gözleri kör olan bir çocuğun hayatını bağışlamaya karar verir ve bu kararın sonucunda ikisinin de hayatı değişecektir. Bir çok işkenceye uğramış olan bu iki genç birbirlerine dost olmuşlardır ve o süreden sonra beraber hareket etmeye başlarlar. Korku kategorisinde yer almakta olan The Dark Türkçe Dublaj izle filmini sitemizden izleyebilirsiniz.
  The Dark Türkçe Dublaj izle 7.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  7.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    Array

 1. The Dark Türkçe Dublaj izle
    11 ay Önce   Array
  The Dark Türkçe Dublaj izle The Dark Full HD izle filmi 17 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girmiştir. Bundan yıllar öncesinde öldürülmüş olan bir kız, hayatına zombi olarak devam etmektedir ve yaşadığı ormanda avlanmaktadır. Bir gün bir araba bagajında gözleri kör olan bir çocuğun hayatını bağışlamaya karar verir ve bu kararın sonucunda ikisinin de hayatı değişecektir. Bir çok işkenceye uğramış olan bu iki genç birbirlerine dost olmuşlardır ve o süreden sonra beraber hareket etmeye başlarlar. Korku kategorisinde yer almakta olan The Dark Türkçe Dublaj izle filmini sitemizden izleyebilirsiniz.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı