1. TAU Türkçe Dublaj izle

  TAU Türkçe Dublaj izle

  Filmde Julia isimli bir kadın esrarengiz bir mucit tarafından alıkonularak, kaçırılacaktır. Mucit’in tek amacı Julia’yı özel ve gizli deneylerinde kobay olarak kullanmak istemesidir. Üstelik Julia’nın bu evden kaçması oldukça imkânsız durumdadır. Çünkü ev yüksek güvenlik önlemleriyle korunmaktadır. Kaçamayacağının farkına varan Julia, en azından zamanını etkili kullanabilmek ve sıkılmamak için Alex tarafından geliştirilen bir yapay zekâ olan Tau ile dostluk kuracaktır. İlk tanıştıklarında sahibinin komutlarından dışarı çıkamayan Tau, ilerleyen zamanlarda Julia’ya karşı derin yakınlık besleyecektir. Onun üzgün durumunu fark edecek ve evden kaçabilmesi için bir nevi destek olacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    Array

 1. TAU Türkçe Dublaj izle
    6 ay Önce   Array
  TAU Türkçe Dublaj izle Filmde Julia isimli bir kadın esrarengiz bir mucit tarafından alıkonularak, kaçırılacaktır. Mucit’in tek amacı Julia’yı özel ve gizli deneylerinde kobay olarak kullanmak istemesidir. Üstelik Julia’nın bu evden kaçması oldukça imkânsız durumdadır. Çünkü ev yüksek güvenlik önlemleriyle korunmaktadır. Kaçamayacağının farkına varan Julia, en azından zamanını etkili kullanabilmek ve sıkılmamak için Alex tarafından geliştirilen bir yapay zekâ olan Tau ile dostluk kuracaktır. İlk tanıştıklarında sahibinin komutlarından dışarı çıkamayan Tau, ilerleyen zamanlarda Julia’ya karşı derin yakınlık besleyecektir. Onun üzgün durumunu fark edecek ve evden kaçabilmesi için bir nevi destek olacaktır.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı