1. Ölüm Günü Kan Bağı Full HD izle

  Ölüm Günü Kan Bağı Full HD izle

  Dünyada zombi ve insan karışımı olan bir varlık baş göstermiştir. Tek amacı dünyayı imha etmeye çalışmaktır. Bu durumdan dolayı yer altı sığınağında hayatını sürdürmek zorunda kalacak olan eski bir tıp öğrencisinin hikayesine odaklanacağız. Onunla birlikte askerlerden oluşan gönüllü bir topluluk varlıklarını sürdürebilmek için tüm güçleriyle savaşmaya hazırdırlar. Çünkü kısa bir süre içinde dünyaya zararlı olan varlığı yok edemezlerse, o varlık dünyayı imha ederek onların sonunu dolaylı olarak getirecektir. Zombi istilalarının artacağı bu dönemde kahramanlarımız hedefi ele geçirmek için tüm güçleriyle savaşacaklardır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    Array

 1. Ölüm Günü Kan Bağı Full HD izle
    6 ay Önce   Array
  Ölüm Günü Kan Bağı Full HD izle Dünyada zombi ve insan karışımı olan bir varlık baş göstermiştir. Tek amacı dünyayı imha etmeye çalışmaktır. Bu durumdan dolayı yer altı sığınağında hayatını sürdürmek zorunda kalacak olan eski bir tıp öğrencisinin hikayesine odaklanacağız. Onunla birlikte askerlerden oluşan gönüllü bir topluluk varlıklarını sürdürebilmek için tüm güçleriyle savaşmaya hazırdırlar. Çünkü kısa bir süre içinde dünyaya zararlı olan varlığı yok edemezlerse, o varlık dünyayı imha ederek onların sonunu dolaylı olarak getirecektir. Zombi istilalarının artacağı bu dönemde kahramanlarımız hedefi ele geçirmek için tüm güçleriyle savaşacaklardır.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı