1. Ölü Adam Full HD izle

  Ölü Adam Full HD izle

  19. Yüzyıl yarılarında kaybedeceği hiç bir şeyin kalmamış olduğunu düşünmekte olan genç adam, Batı Amerika'ya hiç bilmediği bir bölgede muhasebeci olabilmek için gitmiştir. Fakat gideceği yere varana kadar yerine başka birisi alınmıştır. O da gerçek bir Amerikan yerlisi ile tanıştıktan sonra gerçek bir batılı olmayı kendisine iş olarak kabul etmiştir. Hiç Kimse ile tanıştıktan sonra hikayesi tamamen komik ve vahşi bir hal almıştır. Bu olay Blake'nin doğasına karşı olsa da bu durum onu silah kullanan yasa dışı bir katile dönüştürmüştür. O saatten sonra Blake tüm kontrolünü yavaşça kaybetmeye başlar.
  Ölü Adam Full HD izle 8.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  8.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    Array

 1. Ölü Adam Full HD izle
    11 ay Önce   Array
  Ölü Adam Full HD izle 19. Yüzyıl yarılarında kaybedeceği hiç bir şeyin kalmamış olduğunu düşünmekte olan genç adam, Batı Amerika'ya hiç bilmediği bir bölgede muhasebeci olabilmek için gitmiştir. Fakat gideceği yere varana kadar yerine başka birisi alınmıştır. O da gerçek bir Amerikan yerlisi ile tanıştıktan sonra gerçek bir batılı olmayı kendisine iş olarak kabul etmiştir. Hiç Kimse ile tanıştıktan sonra hikayesi tamamen komik ve vahşi bir hal almıştır. Bu olay Blake'nin doğasına karşı olsa da bu durum onu silah kullanan yasa dışı bir katile dönüştürmüştür. O saatten sonra Blake tüm kontrolünü yavaşça kaybetmeye başlar.
  How It Ends Full HD izle
    12 ay Önce   Array
  How It Ends Full HD izle Yaşanan bir afet sonucunda tüm şehir ikiye bölünmüştür. Üstelik bu kaos ortamında kaybolan karısını bulmak için kayınpederiyle birlikte mücadele edecek bir adamın başından geçenlere kulak vereceğiz. Will Younger, isimli genç avukat, nişanlısıyla sıradan bir hayat sürdürmekteydi. Bunun yanında kısa bir süre sonra aralarına birde bebekleri katılacaktı ve bunun için oldukça heyecanlıydılar. Ancak yaşanan felaket onların hayallerini ve hayatlarını alt üst edecektir. Savaş alanına dönmüş şehirde bir o yana bir bu yana koşan insanlar arasında Will’in nişanlısı kaybolmuştu. Sevdiği kadını bu durumdan çekip çıkarmak için harekete geçen Will, kayınpederiyle birlikte batıya doğru yola koyulacaktır.
  Don Kişot’u Öldüren Adam izle
    12 ay Önce   Array
  Don Kişot’u Öldüren Adam izle 7 Aralık 2018 tarihinde gösterime girmiş olan Don Kişot'u Öldüren Adam filminin konusu şu şekildedir ; Toby bir reklam yönetmenidir ve oldukça alaycı bir karaktere sahiptir. Yaşli bir İspanyol adam kendisini Don Kişot olarak görmektedir ve Toby'i, Sancho Panza adında sadık bir hizmetkar olarak görmektedir ve bu yüzden Toby'e musallat olur. Oldukça komik ve gerçeküstü olmaya başlayan bu olayda Toby kendisini Don Kişot'a dönüşürken bulacaktır. Terry Gilliam yönetmenliğinde çekilen Don Kişot'u Öldüren Adam Full HD izle filmini sitemizden izleyebilirsiniz.
  Miss Baek izle
    12 ay Önce   Array
  Miss Baek izle 2018 - Güney Kore yapımlı Miss Baek Türkçe Dublaj izle filminin konusu kısaca şu şekildedir ; Bir kadın mahkum olarak yaşamaktadır ve geçmişi onu asla terk etmemektedir bu yüzden başkalarına açılmakta çok zorluk çekmektedir. Bu kadın ise bir gün küçük bir kız ile tanışır ve bu kötü hayatta ona yardım ederek hayatını güzelleştirmeye çalışmaya karar verir. Kadına ise bir adam aşık olur ve bu yolculukta onu her şeyden korumaya çalışacaktır. Yönetmen ve Senaryo koltuğunda Lee Ji-Won ismin oturmakta olduğu Miss Baek Full HD izle filmini sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
  Son İntikam – Revenger izle
    12 ay Önce   Array
  Son İntikam – Revenger izle

  Son İntikam – Revenger izle

  2018 - Güney Kore yapımlı olan Son İntikam Türkçe Dublaj izle filminin konusu kısaca şöyledir ; Bir adam uzun zamandır dedektiflik yapmıştır ve dedektiflik işi yüzünden başına bir takım olaylar gelmiştir. Bu durumdan iyice sıkılan adam bir gün ailesine ve kendisine tehditler almaya başlayınca oldukça tedirgin olur. Ailesinin başına bir şey geleceğinden çok korktuğu için görevini tamamen bırakır. Fakat, peşinde olan ve tehdit eden kötü adamlar peşini bırakmaz ve adam o saatten itibaren ailesini ve kendisini korumaya çalışacaktır. Revenger Full HD izle filmini sitemizden sorunsuz izleyebilirsiniz.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı