Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Lanetli Gözyaşları Türkçe Dublaj izle

    La Llorona kendi öz çocuklarını kıskançlık sonucunda acımasızca boğarak öldürmüştür ve sonrasında buna dayanamayan La Llorona ağlayarak kendisini azgın nehre atmıştır ve yıllar boyunca dehşetin ta kendisine dönüşmüştür. Yıllarca çocukları avlayarak kendi çocuklarının yerine koymaya çalışmıştır. Anna adında bir sosyal hizmetler görevlisi çocuklar ile birlikte kendilerini bu dünyanın içerisinde bulurlar ve La Llorona'nın bu kötü gazabından kendilerini koruyabilmek için ruhsal bir mücadele vermek zorunda kalacaklardır. 19 Nisan 2019 tarihinde vizyona girmiş olan Lanetli Gözyaşları Full HD izle filmini sitemizden izleyebilirsiniz.
100%
  3
  0
Yorum Alanı
Dizi Haberleri
NetflixDizileri.com Netflix Dizileri Yayınlayan Bir Site Değildir. Site üzerinde Netflix Dizilerinin sadece Fragmanları ve Haberleri Bulunur. buradan İletişime geçildiği takdirde Telif Hakkı olan Makaleler ve Videolar 24 Saat içerisinde kaldırılır.
deneme bonusuamqsports.com