1. Lanetli Gözyaşları Türkçe Dublaj izle

  Lanetli Gözyaşları Türkçe Dublaj izle

  La Llorona kendi öz çocuklarını kıskançlık sonucunda acımasızca boğarak öldürmüştür ve sonrasında buna dayanamayan La Llorona ağlayarak kendisini azgın nehre atmıştır ve yıllar boyunca dehşetin ta kendisine dönüşmüştür. Yıllarca çocukları avlayarak kendi çocuklarının yerine koymaya çalışmıştır. Anna adında bir sosyal hizmetler görevlisi çocuklar ile birlikte kendilerini bu dünyanın içerisinde bulurlar ve La Llorona'nın bu kötü gazabından kendilerini koruyabilmek için ruhsal bir mücadele vermek zorunda kalacaklardır. 19 Nisan 2019 tarihinde vizyona girmiş olan Lanetli Gözyaşları Full HD izle filmini sitemizden izleyebilirsiniz.
  Lanetli Gözyaşları Türkçe Dublaj izle 5.3 / 10 3 kullanıcı oyu.
  5.3
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    Array

 1. Lanetli Gözyaşları Türkçe Dublaj izle
    11 ay Önce   Array
  Lanetli Gözyaşları Türkçe Dublaj izle La Llorona kendi öz çocuklarını kıskançlık sonucunda acımasızca boğarak öldürmüştür ve sonrasında buna dayanamayan La Llorona ağlayarak kendisini azgın nehre atmıştır ve yıllar boyunca dehşetin ta kendisine dönüşmüştür. Yıllarca çocukları avlayarak kendi çocuklarının yerine koymaya çalışmıştır. Anna adında bir sosyal hizmetler görevlisi çocuklar ile birlikte kendilerini bu dünyanın içerisinde bulurlar ve La Llorona'nın bu kötü gazabından kendilerini koruyabilmek için ruhsal bir mücadele vermek zorunda kalacaklardır. 19 Nisan 2019 tarihinde vizyona girmiş olan Lanetli Gözyaşları Full HD izle filmini sitemizden izleyebilirsiniz.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Zeynep Mart 30, 2019 20:04:27