Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Kursk Full HD izle

    Filmimiz Sovyetler’in çöküşünden itibaren Rus donanmasının düzenleyeceği, ilk tatbikatlardan birinde yaşanılan sıra dışı olayları anlatacaktır. K-141 Kursk kodlu denizaltına güven sonsuzdur ve asla batmayacağı yönünde fikir birliği sağlanmıştır. Bu nedenle tatbikata katılacak olan donanma üyeleri, deniz kuvvetlerinin en seçkin askerlerinden seçilmiştir. Kaptan Mikhail Kalekov’un da dahil olduğu mürettebat zaman kaybetmeden denizaltına doğru yol alır. Barents Denizi’nde gerçekleştirilen bu tatbikatta hesaba katılmayan bir terslik meydana gelecektir. Dalıştan geçen kısa bir sürenin ardından, meydana gelen patlama sebebiyle mürettebatın bir kısmı hayatını kaybederken diğer kısmı ise sınırlı imkanlarla kaderlerine terk edilmiştir.
      Kategori:
50%
  2
  2
Yorum Alanı
NetflixDizileri.com Netflix Dizileri Yayınlayan Bir Site Değildir. Site üzerinde Netflix Dizilerinin sadece Fragmanları ve Haberleri Bulunur. buradan İletişime geçildiği takdirde Telif Hakkı olan Makaleler ve Videolar 24 Saat içerisinde kaldırılır.
deneme bonusuamqsports.com