1. Kurdun Derisi Türkçe Dublaj izle

  Kurdun Derisi Türkçe Dublaj izle

  İspanya’da uzun yıllar önce dağda bulunan terk edilmiş bir kasabada hayatını sürdüren Martinon isimli yalnız adamın hikayesine tanık olacağız. Martinon geçimini hayvan derileri satarak sürdürmektedir ve kasabaya da tek bu sebepten ötürü inmektedir. Sıradan günlerden birinde Severino isimli bir arkadaş edinecek ve hayatı büyük oranda dönüm noktasına girecektir. Çünkü arkadaşı ona yeni bir eş bulması ve yeniden aile olabilmesi hakkında tavsiye vermiştir. Bu fikir Martinon’a oldukça mantıklı gelmiştir ve kendine uygun bir eş bulabilmek için bütün yolları deneyecektir. Bütün hikâyede bu amaçtan yola çıkarak başlayacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    Array

 1. Kurdun Derisi Türkçe Dublaj izle
    6 ay Önce   Array
  Kurdun Derisi Türkçe Dublaj izle İspanya’da uzun yıllar önce dağda bulunan terk edilmiş bir kasabada hayatını sürdüren Martinon isimli yalnız adamın hikayesine tanık olacağız. Martinon geçimini hayvan derileri satarak sürdürmektedir ve kasabaya da tek bu sebepten ötürü inmektedir. Sıradan günlerden birinde Severino isimli bir arkadaş edinecek ve hayatı büyük oranda dönüm noktasına girecektir. Çünkü arkadaşı ona yeni bir eş bulması ve yeniden aile olabilmesi hakkında tavsiye vermiştir. Bu fikir Martinon’a oldukça mantıklı gelmiştir ve kendine uygun bir eş bulabilmek için bütün yolları deneyecektir. Bütün hikâyede bu amaçtan yola çıkarak başlayacaktır.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı