1. Korkunun Ucunda Filmi izle

  Korkunun Ucunda Filmi izle

  Genç çift doğanın tadını çıkarmak için birlikte tatile çıkarlar. Ancak hesaba katmadıkları bir şekilde sosyopat eğilimli suçluların bulunduğu bir çetinin saldırısına uğrayacaklardır. Patrick her ne kadar karısını korumaya çalışsa da ağır şekilde yaralanacak. Elinden o an hiçbir şey gelmeyen Patrick, karısının kaçırılmasının önüne asla geçemeyecektir. Ancak kısa sürede kendini toplamak zorundadır. Çünkü karısını onların elinden kurtarabilecek tek güç onda mevcuttur. Yaralarının iyileşmesini beklemeden peşlerine düşecek ve canı pahasına karısını geri almaya niyetlenecektir. Çünkü karısı Patrick’in bu dünyada en çok değer verdiği kişidir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    Array

 1. Korkunun Ucunda Filmi izle
    6 ay Önce   Array
  Korkunun Ucunda Filmi izle Genç çift doğanın tadını çıkarmak için birlikte tatile çıkarlar. Ancak hesaba katmadıkları bir şekilde sosyopat eğilimli suçluların bulunduğu bir çetinin saldırısına uğrayacaklardır. Patrick her ne kadar karısını korumaya çalışsa da ağır şekilde yaralanacak. Elinden o an hiçbir şey gelmeyen Patrick, karısının kaçırılmasının önüne asla geçemeyecektir. Ancak kısa sürede kendini toplamak zorundadır. Çünkü karısını onların elinden kurtarabilecek tek güç onda mevcuttur. Yaralarının iyileşmesini beklemeden peşlerine düşecek ve canı pahasına karısını geri almaya niyetlenecektir. Çünkü karısı Patrick’in bu dünyada en çok değer verdiği kişidir.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı