1. How It Ends Full HD izle

  How It Ends Full HD izle

  Yaşanan bir afet sonucunda tüm şehir ikiye bölünmüştür. Üstelik bu kaos ortamında kaybolan karısını bulmak için kayınpederiyle birlikte mücadele edecek bir adamın başından geçenlere kulak vereceğiz. Will Younger, isimli genç avukat, nişanlısıyla sıradan bir hayat sürdürmekteydi. Bunun yanında kısa bir süre sonra aralarına birde bebekleri katılacaktı ve bunun için oldukça heyecanlıydılar. Ancak yaşanan felaket onların hayallerini ve hayatlarını alt üst edecektir. Savaş alanına dönmüş şehirde bir o yana bir bu yana koşan insanlar arasında Will’in nişanlısı kaybolmuştu. Sevdiği kadını bu durumdan çekip çıkarmak için harekete geçen Will, kayınpederiyle birlikte batıya doğru yola koyulacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    Array

 1. How It Ends Full HD izle
    6 ay Önce   Array
  How It Ends Full HD izle Yaşanan bir afet sonucunda tüm şehir ikiye bölünmüştür. Üstelik bu kaos ortamında kaybolan karısını bulmak için kayınpederiyle birlikte mücadele edecek bir adamın başından geçenlere kulak vereceğiz. Will Younger, isimli genç avukat, nişanlısıyla sıradan bir hayat sürdürmekteydi. Bunun yanında kısa bir süre sonra aralarına birde bebekleri katılacaktı ve bunun için oldukça heyecanlıydılar. Ancak yaşanan felaket onların hayallerini ve hayatlarını alt üst edecektir. Savaş alanına dönmüş şehirde bir o yana bir bu yana koşan insanlar arasında Will’in nişanlısı kaybolmuştu. Sevdiği kadını bu durumdan çekip çıkarmak için harekete geçen Will, kayınpederiyle birlikte batıya doğru yola koyulacaktır.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı