1. Havari Türkçe Dublaj izle

  Havari Türkçe Dublaj izle

  Acımasız bir tarikat tarafından kaçırılan bir kız ve kız kardeşini kirli ellerden kurtarmayı amaçlamış bir adamın başından geçenler anlatılmaktadır. Hikâye 1905 yılında Londra’da geçmektedir. Thomas Richardson isimli adam aniden kardeşinin bir tarikat tarafından kaçırılarak alı konulduğunu duyacaktır. Yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı eve tekrar geri dönecektir. Tarikat mensupları, kızı salmak için yüklü miktarda fidye istemektedir. Thomas, ucunda ölümde dahi olsa kardeşinin saçının teline bile zarar gelmesini istemeyecektir. Kararlılığını sürdüren genç adam Malcolm’un da yol göstericiliğinde tarikatın gizli adasına doğru yola çıkacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    Array

 1. Havari Türkçe Dublaj izle
    6 ay Önce   Array
  Havari Türkçe Dublaj izle Acımasız bir tarikat tarafından kaçırılan bir kız ve kız kardeşini kirli ellerden kurtarmayı amaçlamış bir adamın başından geçenler anlatılmaktadır. Hikâye 1905 yılında Londra’da geçmektedir. Thomas Richardson isimli adam aniden kardeşinin bir tarikat tarafından kaçırılarak alı konulduğunu duyacaktır. Yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı eve tekrar geri dönecektir. Tarikat mensupları, kızı salmak için yüklü miktarda fidye istemektedir. Thomas, ucunda ölümde dahi olsa kardeşinin saçının teline bile zarar gelmesini istemeyecektir. Kararlılığını sürdüren genç adam Malcolm’un da yol göstericiliğinde tarikatın gizli adasına doğru yola çıkacaktır.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı