SON EKLENENLER HABERLER

The Terror 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kısa bir süre önce dizinin 2. Sezon onayını aldığı yönünde açıklamalar yapıldı. Fakat gösterime gireceği ilk bölüm için herhangi bir prömiyer tarihi bulunmamakta. Konusu ve teması itibariyle oldukça geniş bir kitleye hitap etti. İzleyicilerin %96’sı tarafından etkileşim alan dizi, bu performansıyla beklentileri haliyle yükseltti. İkinci sezonun çekim aşamasında olması olası ancak yapılan sızıntılar itibariyle 10 bölüm üzerine çekileceğini söyleyebilmekteyiz. Üstelik ilk sezonun finali, ucu açık olarak bitmişti ve bu bile dikkatlerin üstüne çekilmesinde yeterliydi.

Resmi bir prömiyer sürprizi yapılmadığı taktirde 2019’un sonlarına veya 2020’nin başlarına doğru çıkması olası bir durum olacaktır.
 •   3
 •   0

You Me Her Sezon 4 Çıkış Tarihi ve Son Tahminler

Dizinin üçüncü sezon finali 27 Temmuz 2018 tarihinde yapılmıştı. Ardından iki ay sonra iki sezonluk daha onay verildiği açıklandı. Yani bu hikâyenin 4. Ve 5. Sezonlarını kesin olarak görebileceğimizi söyleyebiliriz. Bu denli bir onay verilmesi dizinin izlenme oranlarının tatmin ettiğine işaret.
AT&T * AUDIENCE Network and Entertainment yapımı olan dizi 4. Sezon çekimlerini Vancouver’da Ekim ayının ortalarına doğru gerçekleştirdi. Bütün bu ihtimaller dahilinde dizi yüksek olasılıkla 2019 yılının ilk yarısında prömiyerini yapacak.
 •   3
 •   0

Younger Sezon 6 Çıkış Tarihi Bilmecesi

Geçtiğimiz beşinci sezon üretimine Şubat 2018’de başlanılmıştı. Ardından dört ay sonra yayın tarihine karar verildi. Benzer şekilde 4. Sezona Nisan 2017’de start verilen çekimlerin ardından hızlı bir şekilde 28 Haziran 2017’de ilk bölüm prömiyerini yayınladı. Bundan dolayı 6. Sezon için çekimlerin 2019’in ilk çeyreğinde başlanıldığı tahmin edilmekte.

Fakat 6. Sezon için resmi olarak onaylanmış bir çıkış tarihi bulunmamakta. Yapılan tahminlere göre en iyi ihtimalle Haziran 2019’da karşımızda olacak. Çünkü 4 ve 5. Sezonda haziran ayında prömiyer yapmıştı.
 •   3
 •   0

Killing Eve'in 2. sezonu kadrosuna kattığı yeni isimlerle devam edecek

Çekimleri halen sürdürülen Killing Eve 2. Sezonda izleyici karşısına birbirinden yeni yüzlerle çıkacak.
Dizi, 08 Nisan ila 27 Mayıs 2018 tarihlerinde yayınlanan ilk sezonun ardından olumlu eleştirilere ve övgü dolu sözlere hedef oldu. 10 bölümlük maceranın ardından ilk sezonu finalledi ve izleyicileri tatlı bir bekleyişe itti. Yeni katılan oyuncular diziden beklentileri daha fazla yükseltti.
Nina Sosanya, Edward Bluemel ve Julian Barrat karşımıza yeni çıkacak isimlerden sadece birkaçı.
Killing Eve, heyecanı ikinci sezon aynı formatıyla 2019’un baharında hayatımıza yeniden girecek.
 •   6
 •   0

Legion 3. Sezon Onayını Aldı

Bill Sienkiewicz ve Chris Claremont’un 1985 tarihli yarattıkları X-Men Legion tiplemesi, geçtiğimiz yıllarda dizi olarak uyarlanmış ve yoğun ilgi görmüştü. Dizinin ilk iki sezonu izleyicilerden tam not aldı. 2. Sezon bile sona ermeden 3. Sezon hazırlıklarına başlanılmıştı.
Dizinin yapımcı kanalı FX’in alınan bu reaksiyondan mutlu olduğu biliniyor. Bu yüzden 2. Sezonun son iki bölümü yayınlanmadan maceranın sonraki sezonda da devam edeceğinin müjdesini verdiler. Yayın tarihi henüz şüpheli olsa da 2019’un sonları veya 2020’in başı olarak tahmin ediliyor.
 •   5
 •   0

Lost in Space 2. sezon geliyor

Nethflix, Lost In Space macerasının deva edeceğini kısa bir süre önce açıklamıştı. Dizinin hayranları bu haber üzerine bekleyişe geçtiler. Üstelik şuan bile resmi başrollerin sayfalarında herhangi bir proje gözükmemesi dizinin çekimlerinin bittiği yönünde teoriler ortaya çıkardı.
İlk sezonun bütün çekimleri 7 ay süresince tamamlanmıştı. Ek olarak birkaç ayda CG çalışmaları yapılarak post prodüksiyon aşamaları kaydedildi. Bütün bunlar istatistiki olarak dizinin en iyi ihtimalle 2019 son çeyrekte yayınlanması planlanıyor. Ancak tüm koşullar hesap edildiğinde Nisan 2020’ye sarkması da heyecanlı kitleyi şaşırtmaya yetecek.
 •   7
 •   0
SON EKLENEN HABERLER
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden netflixdizileri sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.