Tenis Yıldızı Naomi Osaka Netflix’de

Tenis Yıldızı Naomi Osaka Netflix’de

  Şubat 16, 2020

  Okunma

2 kez Grand Slam şampiyonu olan Osaka'nın gelişim hikâyesini perde gerisinde yaşananlarla beraber ilk kez ekranlara taşıyor

UNINTERRUPTED iş birliğiyle yaşama geçirilen ve yapımı Film 45 doğrulusunda yapılan dizi, iki kez Grand Slam şampiyonu olan Osaka’nın gelişim hikâyesini perde gerisinde yaşananlarla beraber ilk kez ekranlara taşıyor

Dizi, Ağustos 2019’da yapılan ABD Açık Tenis Turnuvası’ndan başlayarak Naomi amacıyla büyük ehemmiyet taşıyan bir senesi kapsıyor. Yıldız tenisçi bu süreçte Grand Slam turnuvalarında yarışıyor ve 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’na hazırlanıyor.

Bu belgesel izleyicileri, aniden çok kez Grand Slam Şampiyonu olan Naomi Osaka ile bir yolculuğa çıkarıyor. Osaka 2018 senesinde ABD Açık Tenis Turnuvası’nda ve sonrasında 2019’da Avustralya Açık Tenis Turnuvası’nda Grand Slam unvanını kazanarak tek kadınlar kategorisinde şampiyonluğu elde eden ilk Asyalı oyuncu oldu. Bu belgesel, dünya genelinde süper yıldız olan tenisçi Osaka’nın hayatına benzersiz ve derin bir bakış sunuyor.

  Etiket:
Yorum Alanı
Diğer Dizi Haberleri
NetflixDizileri.com Netflix Dizileri Yayınlayan Bir Site Değildir. Site üzerinde Netflix Dizilerinin sadece Fragmanları ve Haberleri Bulunur. buradan İletişime geçildiği takdirde Telif Hakkı olan Makaleler ve Videolar 24 Saat içerisinde kaldırılır.
deneme bonusuamqsports.com