Nisan 2020’de ‘After Life’ Sezon 2: Netflix’e Geliyor

Nisan 2020’de ‘After Life’ Sezon 2: Netflix’e Geliyor

  Şubat 16, 2020

  Okunma

After Life'ın altı bölümünün ilk sezonu 8 Mart 2019'da Netflix'e geldi. Komedi sitcom, bir duygu coaster özelliğine sahip ve Netflix'in şimdiye kadarki en iyi yeni ilk 2019 gösterilerinden biri oldu.

After Life’ın altı bölümünün ilk sezonu 8 Mart 2019’da Netflix’e geldi. Komedi sitcom, bir duygu coaster özelliğine sahip ve Netflix’in şimdiye kadarki en iyi yeni ilk 2019 gösterilerinden biri oldu.

Gösteri birden fazla Emmy ödülü için aday gösterildi. GoldDerby’deki erkekler Ricky Gervais’i en iyi aktör kategorisinde favorilerden biri haline getirdi. Gervais’in son zamanlarda yaptığı ödül şovlarına rağmen, “tüm ödül şovları sıkıcı” dedi .

Yaşam sonra yenilenmesi sadece dünya genelinde Netflix’te sezon 1 iniş bir ay sonra geldi. Haberler Netflix’in Sıradaki Ne Var hesabından geldi.

Ricky, şovun tepkisine olan sevgisini tekrar tekrar dile getirdi. “Daha önce hiç böyle bir tepki vermedim. Çılgınca oldu. Ve iç açıcı. Ama şimdi ikinci sezonun daha iyi olduğundan emin olmalıyım, bu yüzden muhtemelen normalden çok daha fazla çalışmam gerekecek. Gerçekten sinir bozucu. ”

  Etiket:
Yorum Alanı
Diğer Dizi Haberleri
NetflixDizileri.com Netflix Dizileri Yayınlayan Bir Site Değildir. Site üzerinde Netflix Dizilerinin sadece Fragmanları ve Haberleri Bulunur. buradan İletişime geçildiği takdirde Telif Hakkı olan Makaleler ve Videolar 24 Saat içerisinde kaldırılır.
deneme bonusuamqsports.com