Netflix’De Neler Popüler?

Netflix’De Neler Popüler?

  Şubat 25, 2020

  Okunma

Netflix top10 özelliği ile yeni film yada dizi seçmek artık çok kolay. Ülkelerin en çok izlediği dizilere göre Popülarite yaratan Yapay zeka sayesinde seçimi kolaylaştıracak

Netflix’e yeni bir özellik daha eklendi ve bu özellik bir çok film severlerin hoşuna gidebilecek bir özellik. Bu özellik sayesinde bir çok filmleri birbirlerinden popülerlik sırasına göre ayırt edebileceksiniz.

Sevdiğiniz dizi yada filmleri top 10 listesinden nelerin popüler olduğunu ve nelerin seçildiğini görüp insanların seçtiği ve izledikleri filmleri sizlerde izleyebilirsiniz.

TOP10 satırı, hangi ülkeden hangi dizi yada film en çok izlenirse sizlere onu sunacak ve film yada dizi seçme şansınız dahada kolay olacak. Tabi bunu film kategorileri içerisinde seçmenin zor olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü bunun içinde top10 rozetini popüler filmlere eklemişler.

Yorum Alanı
Diğer Dizi Haberleri
NetflixDizileri.com Netflix Dizileri Yayınlayan Bir Site Değildir. Site üzerinde Netflix Dizilerinin sadece Fragmanları ve Haberleri Bulunur. buradan İletişime geçildiği takdirde Telif Hakkı olan Makaleler ve Videolar 24 Saat içerisinde kaldırılır.
deneme bonusuamqsports.com