Netflix Atiye 1. Sezonda Neler oldu ?

Netflix Atiye 1. Sezonda Neler oldu ?

  Şubat 18, 2020

  Okunma

Atiye' bir ressamdır ve İstanbul'da yaşamaktadır. Resmi Son derecede seven ve küçüklüğünden bu zamana kadar 1 sembolü çizmekte ve bu sembolün günün birinde karşısına çıktığında nereden geldiğini araştıracaktır. 

Atiye’ bir ressamdır ve İstanbul’da yaşamaktadır. Resmi Son derecede seven ve küçüklüğünden bu zamana kadar 1 sembolü çizmekte ve bu sembolün günün birinde karşısına çıktığında nereden geldiğini araştıracaktır.
Atiye Dizisinde 1. Sezon bitti ve 2. sezon ne zaman çıkacağı henüz belirlenmedi, sitemiz üzerinden bu bilgiyi siz netflix sevenlerine  ücretsiz bir şekilde vereceğiz.

Atiye 1. Sezon’da Neler oldu?

1. Bölüm

Soyut resimler yapan Atiye’nin yolu, Göbeklitepe’deki kazı sahasında esrarengiz bir simge bulan arkeolog Erhan ile kesişir.

2. bölüm

Aklından çıkaramadığı bir vizyon, düğün hazırlıkları yapan Atiye’yi rahatsız eder. Erhan, Atiye’nin karşısına çıkıp duran kadın ile alakalı bir ipucu bulur.

3. Bölüm

Zühre’nin kimliği açığa çıkarken Atiye kasten bir örtbas yapıldığından şüphelenir. Erhan, babasını Göbeklitepe’de kör bir bayanın ziyaret ettiğini öğrenir.

4. bölüm

Serdar, Atiye’yi bulmaya çabalarken Erhan kendi ailesine dair bir vizyon görür. Zühre, Atiye’ye vazifesini ve mistik ortak soylarını açıklar.

5. bölüm

Mağaranın içersinde Atiye, geçmişiyle uzlaşır ve korkularıyla yüzleşir. Atiye’nin yaşamı pamuk ipliğine bağlıyken Erhan, aceleyle tünelin girişini bulmaya çalışır.

6.bölüm

Şahmeran’ın resmi, Erhan’ın şüphelerini doğrular. Kurtiz ailesindeki ölümleri inceleyen Atiye, talih eseri şoke edici bir gerçeğe ulaşır.

7.Bölüm

Serdar’ınbaskısı altında ezilen Ozan, Atiye’ye itirafta bulunma çabalarıyla alakalı olarak Cansu ile yüzleşir. Bir ihanet, Atiye’nin kaderini saptamak üzeredir.

8.bölüm

Zühre, geçmişe oluşturulan geri dönüşte Atiye ve Erhan ile alakalı kehanetlerini Nazım’a anlatır. Atiye’nin aldığı mühim karar, gerçekliği kaçınılmaz şekilde değiştirir.

Yorum Alanı
Diğer Dizi Haberleri
NetflixDizileri.com Netflix Dizileri Yayınlayan Bir Site Değildir. Site üzerinde Netflix Dizilerinin sadece Fragmanları ve Haberleri Bulunur. buradan İletişime geçildiği takdirde Telif Hakkı olan Makaleler ve Videolar 24 Saat içerisinde kaldırılır.
deneme bonusuamqsports.com