Narcos: Meksika’ Sezon 2

Narcos: Meksika’ Sezon 2

  Şubat 13, 2020

  Okunma

Felix Gallardo, diğerleri arasında şimdi Meksika'nın yozlaşmış siyasi manzarasına derinlemesine nüfuz ederek güçlerinin zirvesinde. Dokunulmaz olduğunda, Felix’in koruması o kadar şiddetli ki orduyu satın aldı ve ödedi. Felix'i yasal yollarla takip edemeyen DEA, karteli savaşı ele geçirmek için gizli ajanlar gönderiyor.

Narcos’un 2.Sezonu: Meksika
Walt Breslin olarak, anlatıcımız Sezon 1’in sonunda tanımladı, DEA henüz bilmeseler bile Kartel ile savaşacak.

Felix Gallardo, diğerleri arasında şimdi Meksika’nın yozlaşmış siyasi manzarasına derinlemesine nüfuz ederek güçlerinin zirvesinde. Dokunulmaz olduğunda, Felix’in koruması o kadar şiddetli ki orduyu satın aldı ve ödedi. Felix’i yasal yollarla takip edemeyen DEA, karteli savaşı ele geçirmek için gizli ajanlar gönderiyor.

Karteli almanın yeni yöntemi ölümcül yöntemlerle olacaktır. İster isabet listelerindeki isimleri doğrudan öldürerek ya da uyuşturucuların dolaşımı azaldığı ve güç Felix ve Karteller gibi insanlardan alındığı sürece DEA savaşı kazanabilirse . Ne yazık ki, uyuşturucu savaşında en ufak bir bilen herkes için bunun hiç bu kadar basit olmayacağını biliyor.

Savaş kanlı ve tehlikeli olacak. 2. sezonda dizinin en aksiyon dolu ve heyecan verici sahnelerini görmeyi bekleyebiliriz.

Felix sadece DEA ile savaşmakla kalmayacak, birçok arkadaşına ihanet ettikten sonra zirveye çıkmak için kendi arkasını izlemek zorunda kalacak.
Aktris Alyssa Diaz’ın Kiki’nin karısı Mika Camarena rolünü tekrar yerine getirip getirmeyeceğinden emin değiliz.

Pablo Escobar’ın tasviriyle daha iyi tanınan Wagner Moura’nın da rolünü tekrarladığı doğrulanmadı. Aktör ilk sezonda bir kameo görünümünde yer aldı, ancak tekrar görülmedi.

Michael Peña’nın rolünü yeniden canlandırmanın tek yolu, flashback içeren sahneler için olacak. Kiki’nin ölümüyle ilgili uyuşturucu savaşı tutuşturan büyük arsa noktası düşünüldüğünde karakterin geri dönmesi pek olası değildir.

Yorum Alanı
Diğer Dizi Haberleri
NetflixDizileri.com Netflix Dizileri Yayınlayan Bir Site Değildir. Site üzerinde Netflix Dizilerinin sadece Fragmanları ve Haberleri Bulunur. buradan İletişime geçildiği takdirde Telif Hakkı olan Makaleler ve Videolar 24 Saat içerisinde kaldırılır.
deneme bonusuamqsports.com