Hakan: Muhafız: 3. Sezon ne zaman ?

Hakan: Muhafız: 3. Sezon ne zaman ?

  Şubat 16, 2020

  Okunma

Hakan: Muhafız: 3. Sezon (Fragman)Hakan Muhafız 3 sezon ne zaman?Hakan Muhafız Kaç Bölüm Yayınlandı?Hakan Muhafız hangi kanalda ?Muhafız 3 sezon olacak mı ?

Hakan Muhafız 3 sezon ne zaman?

Hakan Muhafızın 3. sezonu 2. sezondan sonra ve son derece mükemmel ve heyecanlı bir şekilde devam etmektedir. Netflix’de çalışmaları devam etmekte olup, 6 Mart’ta izleyicileri ile buluşacaktır.

Hakan Muhafız Kaç Bölüm Yayınlandı?

Hakan Muhafız’da şuana kadar 18 Bölüm yayınlandı. 3. Sezon daha heyecanlı ve daha aksiyonlu bir dizi bizleri bekliyor.

Hakan Muhafız hangi kanalda?

Hakan Muhafız hiç bir kanalda yayınlanmıyor sadece ve sadece netflix platformu üzerinden izleyicilerine ulaşıyor.

Muhafız 3 sezon olacak mı?

Muhafız Hakan’ın 3. sezonu Mart Ayında yayınlanacaktır.

HAKAN MUHAFIZ 2. SEZON ÖZETLERİ

8. Bölüm: Kâhin, tılsımlı objeleri eski güçlerine tekrardan kavuşturmak amacıyla gerekenleri Zeynep ve Hakan’a söyler. Şiddetli bir hesaplaşmada iki doğrultuda da kan dökülür.

7. Bölüm: Rüya, büyük planında Levent’i piyon olarak kullanır. Zeynep ve Azra tılsımlı objelerin güçlerini kaybetmekte bulunduğunu öğrenir.

6. Bölüm: Mergen’le bir olup Hakan’a komplo kuran Rüya ve Faysal arasındaki stres doruğa çıkar. Leyla’nın kaderi pamuk ipliğine bağlıdır.

5. Bölüm: Hakan, Levent’i bulup intikam hedefli seri suçlarını durdurmaya çalışırken diğer bir Ölümsüz, Leyla’nın zihninin denetimini ele geçirir.

4. Bölüm: Hakan ve Sadıklar, Leyla’yı pazarlık kozu olarak kullanan Faysal’a karşı bir plan yapar. Ama şoke edici bir ihanet, planı bozar.

3. Bölüm: Zeynep, Ölümsüzler’in hücum hedefini saptamak amacıyla Leyla’dan yardım ister. Rüya’nın hali kötüleşirken Faysal, Hakan’ın peşine düşer.

2. Bölüm: Hakan müze soygunu ve Ölümsüzler’in ölümcül planı arasında bir bağlantı bulur. Faysal’ın tesiri altında cebelleşen Leyla, Hakan’ı tehlikeye atar.

1. Bölüm: Faysal, Hakan’ın Ayasofya olayına karıştığını kamuoyuna açıklar. Kederli Zeynep, Derya’yla yüzleşir ve kentte yakında gerçekleşecek olan hücumyı öğrenir.

HAKAN MUHAFIZ 1. SEZON ÖZETLERİ

10. Bölüm: Gözü aşktan diğer bir şey görmeyen Hakan, eğitimini ve Muhafız görevlerini savsaklar. Leyla ona Ölümsüz’ün kanının saklı bir güce sahip bulunduğunu söyler.

9. Bölüm: Hakan, suç mahallinden uzaklaştırılırken beklenmedik bir şey görür. Ölümsüz ile ilgili daha çok şey öğrenmek isteyen Kemal, statüsünü ve daha pek çok şeyi rizikoya atar.

8. Bölüm: Zeynep, babası amacıyla Timur’dan yardım ister. Faysal Erdem, Mazhar’ın son eylemlerini tasvip etmez. Leyla, Hakan’la teması nedeniyle kendini çelişkide hisseder.

7. Bölüm: Müzenin emniyet sistemini aşmak amacıyla daha iyi bir yol bulmaya vakit olmadığından Zeynep, Hakan’ın planını kabul eder. Ama bu plan riskleri de yanında getirir.

6. Bölüm: Hakan, yeni aşkı ve Muhafız olarak sahip bulunduğu görevler arasında seçim yapmakta zorlanır. Emir’i eve geri gönderen Kemal, hançeri aramak üzere dışarı çıkar.

5. Bölüm: Hakan kendi geçmişini öğrenmek amacıyla Büyükada’yı ziyaret eder iken Zeynep ve Kemal, yüzük taşını aramak amacıyla Mimar Sinan’ın türbesine gider.

4. Bölüm: Hakan, Faysal Erdem’in Ayasofya projesini almasını kutlamak amacıyla düzenlenen bir partide yeni işine başlar. Zeynep ise yüzük taşını bulmak amacıyla ipuçlarını takip eder.

3. Bölüm: Hakan ve Zeynep, yüzüğü koruyan bir Sadık ile buluşmak üzere ellerindeki adrese gelir. Fakat tek buldukları, ücra bir köşedeki köhne bir evdir.

2. Bölüm: Hakan, Muhafız’a dair anlatılanlara inanmakta zorlanır. Ölümsüz’ün ona ulaşmasını engellemek amacıyla yerinden ayrılmaması söylense de o, Memo’yu bulmak amacıyla saklıce çıkar.

1. Bölüm: Yeni bir iş girişimi amacıyla umutsuzca fırsat kollayan Hakan’ın yoluna büyük ihtimalle çok değerli olan tılsımlı bir gömlek çıkar.

.

Yorum Alanı
Diğer Dizi Haberleri
NetflixDizileri.com Netflix Dizileri Yayınlayan Bir Site Değildir. Site üzerinde Netflix Dizilerinin sadece Fragmanları ve Haberleri Bulunur. buradan İletişime geçildiği takdirde Telif Hakkı olan Makaleler ve Videolar 24 Saat içerisinde kaldırılır.
deneme bonusuamqsports.com