Gerilim ve Heyecan İçeren Film

Gerilim ve Heyecan İçeren Film

  Ekim 5, 2020

  Okunma

The Call of the Wild adlı macera filmi sinemaseverlerin en çok izlediği filmler arasına girmektedir . Bu güzel filmde aksiyon , aile . macera ve dram türlerini konu alan bu güzel filmde en çok yerli  dram ve macera türleri geçmektedir . İzleyicilerin “bitmesini hiç istemezdim” dediği bu filmde filmseverleri bir hayli kendine aşık ediyor . Vahşetin Çağrısı Konusu ve Oyuncuları Bir kızak köpeği olan Buck, Kaliforniya’daki mutlu hayatından koparılarak ve kızak çekmesi için Alaska’ya götürülmektedir. Bir anda mutlu yuvasından ayrılıp hayatı tepetaklak ve karmaşaya dönmüş olan Buck, 2021 filmi olan Alaska’nın zorlu yaşamına uyum sağlamaya çalışmaktadır. Posta dağıtım işlerinin çaylağı olan Buck, gün geçtike bu zorlu dünyaya alışmaktadır. Onun bu vahşi hayata alışma sürecinde yaşadıkları ve hissetikleri , Buck’un kendisini keşfetmesini sağlamaktadır. Yönetmenliğini Chris Sanders adlı senarist ve yönetmen yapmaktadır . Oyuncu kadrosu ise şu şekilde listelenmektedir ; Harrison Ford , Dan Stevens , Colin Woodell , Karen Gillan , Omar Sy , Raven Scott , bu filmi izle hemen kaçırma yardımcı kadro ise şöyle; Wes Brown , Cara Gee , Jean Louisa Kelly , Terry Notary .

The Call of the Wild adlı macera filmi sinemaseverlerin en çok izlediği filmler arasına girmektedir . Bu güzel filmde aksiyon , aile .

macera ve dram türlerini konu alan bu güzel filmde en çok yerli  dram ve macera türleri geçmektedir . İzleyicilerin “bitmesini hiç istemezdim” dediği bu filmde filmseverleri bir hayli kendine aşık ediyor .

Vahşetin Çağrısı Konusu ve Oyuncuları

Bir kızak köpeği olan Buck, Kaliforniya’daki mutlu hayatından koparılarak ve kızak çekmesi için Alaska’ya götürülmektedir. Bir anda mutlu yuvasından ayrılıp hayatı tepetaklak ve karmaşaya dönmüş olan Buck,

2021 filmi olan Alaska’nın zorlu yaşamına uyum sağlamaya çalışmaktadır. Posta dağıtım işlerinin çaylağı olan Buck, gün geçtike bu zorlu dünyaya alışmaktadır.

Onun bu vahşi hayata alışma sürecinde yaşadıkları ve hissetikleri , Buck’un kendisini keşfetmesini sağlamaktadır.

Yönetmenliğini Chris Sanders adlı senarist ve yönetmen yapmaktadır . Oyuncu kadrosu ise şu şekilde listelenmektedir ; Harrison Ford , Dan Stevens , Colin Woodell , Karen Gillan , Omar Sy , Raven Scott , bu filmi izle hemen kaçırma yardımcı kadro ise şöyle;

Wes Brown , Cara Gee , Jean Louisa Kelly , Terry Notary .

Yorum Alanı
Diğer Dizi Haberleri
NetflixDizileri.com Netflix Dizileri Yayınlayan Bir Site Değildir. Site üzerinde Netflix Dizilerinin sadece Fragmanları ve Haberleri Bulunur. buradan İletişime geçildiği takdirde Telif Hakkı olan Makaleler ve Videolar 24 Saat içerisinde kaldırılır.
deneme bonusuamqsports.com