Cinayet Filmleri Sevenlere Toprak Kan

Cinayet Filmleri Sevenlere Toprak Kan

  Ekim 5, 2020

  Okunma

17 Nisan 2020 tarihlerinde yayınlanmaktan olan Toprak ve Kan filmi , aksiyon ve gerilim filmi arasında yer almaktadır . Film  , genç bir çalışanın değirmende çetenin çalıntı kokaini sekiz kilo sakladığında meydana gelen olaylar vardır , bakalım sonucuda ne olacak ? Filmin  Konusu ve Oyuncuları Toprak ve kan filminde Said adında bir adam  olmaktadır ve bu adam bir de fabrikası var olmaktadır. Fabrikasını koruması gerekir . Koruması gereken kişiler ise uyuşturucu kartelleridir ve aynı zamanda Said’in fabrikasında suçlular çalışır. Bunların birçoğu yerli film izle eski yükümlülerdir ve daha sonra ise genç bir kız kartel, içinin uyuşturucu dolu olduğu bir arabayı gizlemeye çalışmaktadır. Bu noktadan sonra ise elbette Said’in bir şekilde çok mücadele vermesi gerekir. Her ne kadar olaylar bu şekilde olsa ve tehdit içerse de Said’in bir avantajı olmaktadır . Bulunduğu yeri çok iyi bir şekilde bilmektedir. Bakalım olaylar nasıl gelişicek ?   Yönetmen koldtuğunda ünlü isim Julien Leclercq oturmaktadır ve oyuncu kadrosu ise Sami Bouajila, Eriq Ebouaney, Samy Seghir, Sofia Lesaffre, Redouanne Harjane, Oumar Diolo, Eric Kabongo, Anis Benbatoul, Blaise Afonso, Mario Stasseyns, Gaëtan Lejeune, Lionël Ruzindana, Eric De Staercke, Edson Anibal, Luc Van Grunderbeeck dan oluşmaktadır tabi korku film izle severleri için  seneryoyu oluşturanlarıda unutmamak gerek Julien Leclercq, Jérémie Guez .

17 Nisan 2020 tarihlerinde yayınlanmaktan olan Toprak ve Kan filmi , aksiyon ve gerilim filmi arasında yer almaktadır . Film  , genç bir çalışanın değirmende çetenin çalıntı kokaini sekiz kilo sakladığında meydana gelen olaylar vardır , bakalım sonucuda ne olacak ?

Filmin  Konusu ve Oyuncuları

Toprak ve kan filminde Said adında bir adam  olmaktadır ve bu adam bir de fabrikası var olmaktadır. Fabrikasını koruması gerekir . Koruması gereken kişiler ise uyuşturucu kartelleridir ve aynı zamanda Said’in fabrikasında suçlular çalışır. Bunların birçoğu yerli film izle eski yükümlülerdir ve daha sonra ise genç bir kız kartel, içinin uyuşturucu dolu olduğu bir arabayı gizlemeye çalışmaktadır. Bu noktadan sonra ise elbette Said’in bir şekilde çok mücadele vermesi gerekir. Her ne kadar olaylar bu şekilde olsa ve tehdit içerse de Said’in bir avantajı olmaktadır . Bulunduğu yeri çok iyi bir şekilde bilmektedir. Bakalım olaylar nasıl gelişicek ?

 

Yönetmen koldtuğunda ünlü isim Julien Leclercq oturmaktadır ve oyuncu kadrosu ise Sami Bouajila, Eriq Ebouaney, Samy Seghir, Sofia Lesaffre, Redouanne Harjane, Oumar Diolo, Eric Kabongo, Anis Benbatoul, Blaise Afonso, Mario Stasseyns, Gaëtan Lejeune, Lionël Ruzindana, Eric De Staercke, Edson Anibal, Luc Van Grunderbeeck dan oluşmaktadır tabi korku film izle severleri için  seneryoyu oluşturanlarıda unutmamak gerek Julien Leclercq, Jérémie Guez .

Yorum Alanı
Diğer Dizi Haberleri
NetflixDizileri.com Netflix Dizileri Yayınlayan Bir Site Değildir. Site üzerinde Netflix Dizilerinin sadece Fragmanları ve Haberleri Bulunur. buradan İletişime geçildiği takdirde Telif Hakkı olan Makaleler ve Videolar 24 Saat içerisinde kaldırılır.
deneme bonusuamqsports.com