Chernobyl Netflix’te var mı?

Chernobyl Netflix’te var mı?

  Şubat 20, 2020

  Okunma

Dünya'nın en büyük Dizi ve Film Platformlarından biride olsa bazı prosödürler gereği her dizi yada filmi yayınlama izni olmadığı gibi filmin yada dizinin yasal haklarını koruduğunu unutmamamız gerekir.

Chernobyl Netflix’te var mı?

Dünya’nın en büyük Dizi ve Film Platformlarından biride olsa bazı prosödürler gereği her dizi yada filmi yayınlama izni olmadığı gibi filmin yada dizinin yasal haklarını koruduğunu unutmamamız gerekir.

HBO’nun bir diziside GOF yani Game OF Thrones’İn sona ermesinden HBO’nun yapacağı bu diziye gözler çevrildi. VE bir çok ülke bu dizinin Netflix tarafından yayınlanacağını zannederken farklı kanallarda yayınlanması biraz ilgi çekici.

Kısaca Filmin Konusundan bahsedecek olursa 1986’da gerçekleşen ve Çernobil faciasını anlatan bir dizi diyebiliriz.Filmin konusundan dolayı bir çok kişinin merakla beklediği dizi olabileceği söylentileri olmakta.

Chernobly dizisini izlemek için;
Digiturk. Dizi, Digiturk’ün beIN Series Drama kanallarinda izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
Diğer Dizi Haberleri
NetflixDizileri.com Netflix Dizileri Yayınlayan Bir Site Değildir. Site üzerinde Netflix Dizilerinin sadece Fragmanları ve Haberleri Bulunur. buradan İletişime geçildiği takdirde Telif Hakkı olan Makaleler ve Videolar 24 Saat içerisinde kaldırılır.
deneme bonusuamqsports.com