5 Netflix Dizi Önerisi

5 Netflix Dizi Önerisi

  Şubat 22, 2020

  Okunma

İZLEYİPDE BEĞENDİĞİMİZ 5 NETFLİX DİZİLERİNİ SİZLER İÇİN PAYLAŞTIK. BURADAKİ DİZİLER İZLEDİĞİMİZ DİZİLERDİR.

1. Messiah – Mesih

Bir merakla izlediğimiz bazende acaba nedir nasıldır diye heyecan ile beklediğimiz bir dizi diyebiliriz Messiah. Filmde Messiah karakterini Mehdi Dehbi isimli aktör canladırıyor ve mükemmel bir oyunculuk sergilediğini söyleyebiliriz.Dizi hakkında pek bi yorum yapmak bize düşmüyor ki diziyi izlemediyseniz Mutlaka izlemenizi öneririz.

2. Titans – Titanlar

Süper kahramanların birbirlerini tesadüfen buldukları aslında çocuk filmi gibi görünsede izledikten sonra sizi ekran başına kilitleyen dizilerden birtanesi Titans. Ama ne yazıkki 2 sezonda oluşan başka sezonu çıkarmayı planlıyorlarmı planlamıyorlar mı bilmiyoruz.
Birde hatırlatalım, Batman ve Robin nostajilerinin izlemeleri çünkü burdaki baş Brenton Thwaites Robin karakterini canlandırıyor.

3. Shadowhunters: The Mortal Instruments – Gölge Avcıları

Aslında izledikten sonra neden bitti diye sitem edilen bir dizi diyebiliriz. Fantastik bir dünya ile normal dünya arasındaki bağı anlatan bir okadar değişik ama dünyaları birbirlerine bağlayan yegane bir dizidir. 4. Sezonda her nekadar bitse’de tekrar yeni sezonu gelmesini bekleyenler olduğunu zannediyoruz ve 4. Sezon’da noktaladıklarını zaten 4. sezonun finalini izleyenler görmüşlerdir. Dizi’i izlerker diğer sezonu merakla beklenecek Diziler arasında yer alıyor.

4. Lucifer – Şeytan

Dizi, Şeytan’ın Los Aangeles’e yerleşir ve bir cinayet dedektifi ile iyi bir ilişki kurar sonrasındaki olacakları kimse bilemez. Tom Ellis 41 yaşındaki aktör bu rolda gayet başarılı bir oyun çıkarmış olacak ki, özel bir yeteneği ile insanlara içlerindeki arzularını dışarı çıkartıyor. ilk 2 sezonunu izleyip bırakırım dediğimiz bu dizi’yi 4.sezon oldu halen devam ediyoruz. İzlenebilecek Diziler arasında yer alıyor.

5. Hakan Hakan: Muhafız

Netflix üzerinde ilk Türk Dizisi olarak bilinen Hakan: Muhafız eski tarihlerde ölümsüzlerden İstanbul’u kurtarmak için seferber olur. Kendisinin İstanbul’un koruyucusu olduğunu sonradan öğrenen “Hakan” gelişen olaylardan da nasibini alır. Son derece iyi kurgulanmış bu filmde Çağatay Ulusoy’un başrollünü yaptığı dizi son zamanlarda izleyici sayısını artırmış durumda.
İzlenecek Dizilerin Arasında 2. Sırada yer alabilinir

Yorum Alanı
Diğer Dizi Haberleri
NetflixDizileri.com Netflix Dizileri Yayınlayan Bir Site Değildir. Site üzerinde Netflix Dizilerinin sadece Fragmanları ve Haberleri Bulunur. buradan İletişime geçildiği takdirde Telif Hakkı olan Makaleler ve Videolar 24 Saat içerisinde kaldırılır.
deneme bonusuamqsports.com