1. Git Be Abi Tek Parça izle

  Git Be Abi Tek Parça izle

  Filmde yaşıtları farklı olan iki kardeşin birbirleriyle iletişimlerine odaklanılmaktadır. Shimiao isimli genç kız, abisini asla sevmemektedir. Çünkü, hayatı abisi yüzünden zehir olmaktadır. Shimiao’nun en büyük hayali, abisinden kurtulmaktır. Bunun nedeni olarak da atıştırmalıklarını tüketmesi, okula gecikmesi için alarmı kapatarak şaka yapması ve kumbarada bıraktığı bütün birikiminin üstüne konmasını göstermektedir. Hayatından iyice bunalan genç kız, her gün abisinin yaşantısından kaybolmasını dilemektedir. Üstelik bu dilekte kısa süre içinde gerçekleşecektir. Ancak genç kızımız kendi bir anda farklı olayların içinde bulacaktır.
  Git Be Abi Tek Parça izle 7.8 / 10 9 kullanıcı oyu.
  7.8
  ( Toplamda 9 oy verildi. )

    Array

 1. Git Be Abi Tek Parça izle
    11 ay Önce   Array
  Git Be Abi Tek Parça izle Filmde yaşıtları farklı olan iki kardeşin birbirleriyle iletişimlerine odaklanılmaktadır. Shimiao isimli genç kız, abisini asla sevmemektedir. Çünkü, hayatı abisi yüzünden zehir olmaktadır. Shimiao’nun en büyük hayali, abisinden kurtulmaktır. Bunun nedeni olarak da atıştırmalıklarını tüketmesi, okula gecikmesi için alarmı kapatarak şaka yapması ve kumbarada bıraktığı bütün birikiminin üstüne konmasını göstermektedir. Hayatından iyice bunalan genç kız, her gün abisinin yaşantısından kaybolmasını dilemektedir. Üstelik bu dilekte kısa süre içinde gerçekleşecektir. Ancak genç kızımız kendi bir anda farklı olayların içinde bulacaktır.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Herhangi biri Mart 29, 2019 00:23:49

  İzleyin derim👍

 2. avatar
    Jungkook Temmuz 8, 2019 16:19:38

  Eğlenceli mükemmel bir film bana bir arkadaşımı hatırlattı

 3. avatar
    Herhangi biri Mart 29, 2019 00:23:49

  İzleyin derim👍

 4. avatar
    Jungkook Temmuz 8, 2019 16:19:38

  Eğlenceli mükemmel bir film bana bir arkadaşımı hatırlattı