Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Git Be Abi Tek Parça izle

    Filmde yaşıtları farklı olan iki kardeşin birbirleriyle iletişimlerine odaklanılmaktadır. Shimiao isimli genç kız, abisini asla sevmemektedir. Çünkü, hayatı abisi yüzünden zehir olmaktadır. Shimiao’nun en büyük hayali, abisinden kurtulmaktır. Bunun nedeni olarak da atıştırmalıklarını tüketmesi, okula gecikmesi için alarmı kapatarak şaka yapması ve kumbarada bıraktığı bütün birikiminin üstüne konmasını göstermektedir. Hayatından iyice bunalan genç kız, her gün abisinin yaşantısından kaybolmasını dilemektedir. Üstelik bu dilekte kısa süre içinde gerçekleşecektir. Ancak genç kızımız kendi bir anda farklı olayların içinde bulacaktır.
      Kategori:
59%
  13
  9
Yorum Alanı
NetflixDizileri.com Netflix Dizileri Yayınlayan Bir Site Değildir. Site üzerinde Netflix Dizilerinin sadece Fragmanları ve Haberleri Bulunur. buradan İletişime geçildiği takdirde Telif Hakkı olan Makaleler ve Videolar 24 Saat içerisinde kaldırılır.
deneme bonusuamqsports.com