Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Dumbo Türkçe Dublaj izle

    Max Medici adındaki sirk işleticisi, eski yıldızlarından birisi olan Holt Farrier ve çocuklarına ilginç bir görev verecektir. Holt, Joe ve Milly’nin görevi sadece sirke yeni katılacak olan hayvanın bakımlarını üstlenmek olacaktır. Bu yeni sirk hayvanı dev gibi kulaklarını kullanarak seyircilerin kahkaha atmasını sağlayan, minik bir fil yavrusudur. Fakat günlerden bir gün tesadüf eseri Dumbo isimli bu fil yavrusunun uçabildiğini keşfetmişlerdir. İflasın eşiğine gelen sirk, Dumbo’nun böylesine eşsiz yeteneği sayesinde kendini eski formdaki günlerine dönüştürmüştür. Vandevere adıyla bilinen bir girişimcinin de dikkatini çeken bu durum, uzun ikna çabaları sayesinde Max’in razı gelmesine neden olacaktır. Yeni fil yavrumuzun bir sonraki durağı ise masallardaki gibi büyüklükte olan Dreamland’dir.
      Kategori:
50%
  0
  0
Yorum Alanı
NetflixDizileri.com Netflix Dizileri Yayınlayan Bir Site Değildir. Site üzerinde Netflix Dizilerinin sadece Fragmanları ve Haberleri Bulunur. buradan İletişime geçildiği takdirde Telif Hakkı olan Makaleler ve Videolar 24 Saat içerisinde kaldırılır.
deneme bonusuamqsports.com