1. Dumbo Türkçe Dublaj izle

  Dumbo Türkçe Dublaj izle

  Max Medici adındaki sirk işleticisi, eski yıldızlarından birisi olan Holt Farrier ve çocuklarına ilginç bir görev verecektir. Holt, Joe ve Milly’nin görevi sadece sirke yeni katılacak olan hayvanın bakımlarını üstlenmek olacaktır. Bu yeni sirk hayvanı dev gibi kulaklarını kullanarak seyircilerin kahkaha atmasını sağlayan, minik bir fil yavrusudur. Fakat günlerden bir gün tesadüf eseri Dumbo isimli bu fil yavrusunun uçabildiğini keşfetmişlerdir. İflasın eşiğine gelen sirk, Dumbo’nun böylesine eşsiz yeteneği sayesinde kendini eski formdaki günlerine dönüştürmüştür. Vandevere adıyla bilinen bir girişimcinin de dikkatini çeken bu durum, uzun ikna çabaları sayesinde Max’in razı gelmesine neden olacaktır. Yeni fil yavrumuzun bir sonraki durağı ise masallardaki gibi büyüklükte olan Dreamland’dir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    Array

 1. Dumbo Türkçe Dublaj izle
    11 ay Önce   Array
  Dumbo Türkçe Dublaj izle Max Medici adındaki sirk işleticisi, eski yıldızlarından birisi olan Holt Farrier ve çocuklarına ilginç bir görev verecektir. Holt, Joe ve Milly’nin görevi sadece sirke yeni katılacak olan hayvanın bakımlarını üstlenmek olacaktır. Bu yeni sirk hayvanı dev gibi kulaklarını kullanarak seyircilerin kahkaha atmasını sağlayan, minik bir fil yavrusudur. Fakat günlerden bir gün tesadüf eseri Dumbo isimli bu fil yavrusunun uçabildiğini keşfetmişlerdir. İflasın eşiğine gelen sirk, Dumbo’nun böylesine eşsiz yeteneği sayesinde kendini eski formdaki günlerine dönüştürmüştür. Vandevere adıyla bilinen bir girişimcinin de dikkatini çeken bu durum, uzun ikna çabaları sayesinde Max’in razı gelmesine neden olacaktır. Yeni fil yavrumuzun bir sonraki durağı ise masallardaki gibi büyüklükte olan Dreamland’dir.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı