1. Fargo

  Fargo

  İMDb : 8.3 3 Sezon  -   30 Bölüm

  Dizide yaşanılan olaylar 2006 yılında Minnesota’nın Duluth bölgesine bağlı Bemitji kasabasında geçmektedir. Hikâyenin başkahramanı Lester, geçmişte sokaktan okula kadar her yerde ona baskı uygulamış olan Sam Hess ile karşılaşır. İntikam kokan bu karşılaşmada Lester yaralanarak hastanenin yolunu tutar. Hayatında intikam için eline geçebilecek bu fırsatı da yaralanarak kaybetmiştir. Hastane olabildiğince yoğundur ve sıra beklemesi gerekecektir. Bekleme esnasında Lorne Malvo ile tanışacaktır. Lester’ın haline şaşıran Lorne empati kurarak kendisine yapılması halinde yapanı öldüreceği yönünde fikrini belirtecektir. Üstelik Lester’in onay vermesi halinde Sam Hessi’i öldürebileceğini de iddia edecektir. Lester, o an bir şey söylemese de olaylar sonrasında karışacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.3   24

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Netflix Orijinal Dizileri
  •  Orjinal Adı: Fargo
  •  İlk Yayın Tarihi: 15.04.2014
  •  Bölüm Süresi: 43 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.fxnetworks.com/fargo
  •  Kanal: FX
 1. Fargo 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak
    1 hafta Önce   19
  Fargo 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak

  Fargo 4. Sezon Ne Zaman?

  Yayınlandığı üç sezonun ardından devam edeceği bile kesinleşmedi. Yapımın yaratıcısı Noah Hawley, orijinal bir hikâye gelmediği sürece dizinin devam etmesinin mantıksız olacağını açıklamıştı. Diğer yandan Legion’unda yapımın üstlendiği için Fargo’ya ayıracağı zamanın kısıtlı olacağı tahmin edilmekte.
  Vulture’a açıklama yapan FX yöneticisi, Noah Hawley’in Fargo için oldukça sıra dışı bir fikirle geldiğini söylemişti. Kanalın yaptığı planlara göre net bir açıklamaya girişmese de 2019 yılı olacağı yönünde söylentiler bulunmakta. İzleyicileri heyecanlandıran bu bilgi, dört gözle resmi yayın tarihinin takipçisi olmalarına yol açtı.
Background
Yorum Alanı
DİZİ KATEGORİLERİ
SON EKLENEN HABERLER
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden netflixdizileri sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.