1. Altered Carbon

  Altered Carbon

  İMDb : 7.9 2 Sezon  -   11 Bölüm

  Dizide yaşanılan olaylar gelecekte gerçekleşmektedir. İnsanlar bu dönemde ruhlarını ve karakterlerini başka bedenlere aktarabilmektedir. Takeshi Kovacs, yıldızlararası savaşlardan sorumlu olan bir orduya mensuptur. Takımı, alevlenen bir isyanının ardından ağır bir mağlubiyet alır. Hayatta kalan son üyeleri de Takeshi’dir. Bundan dolayı beyni bir buzun içerisinde dondurulur. Aradan geçen yüz yılların ardından Laurens Bancroftm’un ortaya çıkmasıyla kaderi değişecektir. Bu adam Takeshi’yi tekrar hayata döndürebilmek için imkân tanır. Takeshi’yi sorumlu tuttuğu tek koşul ise ürpertici bir cinayeti çözmesi olacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.9   21

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Netflix Orijinal Dizileri
  •  Orjinal Adı: Altered Carbon
  •  İlk Yayın Tarihi: 02.02.2018
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80097140
  •  Kanal: Netflix
 1. Altered Carbon 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak
    1 hafta Önce   15
  Altered Carbon 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak

  Altered Carbon 2. Sezon Ne Zaman?

  Takeshi Kovacs isimli karakterimiz, 250 yıl süreyle buz içinde uyutulmuştu. Ardından yeni bir vücutta hayat bularak yeniden özgürlüğüne ulaşmaya çalışmaktaydı. İlk sezonun uyarlanması başarıyla gerçekleştiğinden 2. si içinde düğmeye basıldı. Netflix, dizinin izlenme rakamlarından oldukça memnun bulunmakta.
  Altered Carbon 2. Sezon için ilan edilen resmi bir çıkış tarihi bulunmamakta. Tahminlere göre 2020’nin ilk yarısında prömiyer yapması bekleniyor. Çekimleri hakkında edinilen bilgi Şubat 2019’da başlandığı yönünde. Geri dönüş tarihi onay aşamasında ve izleyiciler büyük bir sürprizle karşılaşabilir.
Background
Yorum Alanı
DİZİ KATEGORİLERİ
SON EKLENEN HABERLER
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden netflixdizileri sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.