1. Darc Türkçe Dublaj izle

  Darc Türkçe Dublaj izle

  Filmde anlatılan konu bir İnterpol ajanın başından geçenler olmaktadır. Bu ajanın görevi uluslararası insan kaçakçılığı faaliyetlerinde bulunan bir çeteyi imha etmektir. Deneyimli ajanımız, yakuza isimli hedefi içeriden fethedebilmek için bir mahkûmdan yardım isteyecektir. Hapishaneden henüz yeni tahliye olmuş olan Darch isimli eski mahkûm, ajanın iş birliği teklifini reddetmeden kabul edecektir. Çünkü Darc’ın da amacı geçmişte ihanetine uğradıkları insanlardan intikam alma isteğidir. Bunu sağlamak için elinden geleni ardına koymayacaktır. İkili kısa sürede kendilerini inanılmaz olayların içinde bulacaklardır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    Array

 1. Darc Türkçe Dublaj izle
    6 ay Önce   Array
  Darc Türkçe Dublaj izle Filmde anlatılan konu bir İnterpol ajanın başından geçenler olmaktadır. Bu ajanın görevi uluslararası insan kaçakçılığı faaliyetlerinde bulunan bir çeteyi imha etmektir. Deneyimli ajanımız, yakuza isimli hedefi içeriden fethedebilmek için bir mahkûmdan yardım isteyecektir. Hapishaneden henüz yeni tahliye olmuş olan Darch isimli eski mahkûm, ajanın iş birliği teklifini reddetmeden kabul edecektir. Çünkü Darc’ın da amacı geçmişte ihanetine uğradıkları insanlardan intikam alma isteğidir. Bunu sağlamak için elinden geleni ardına koymayacaktır. İkili kısa sürede kendilerini inanılmaz olayların içinde bulacaklardır.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı