1. Da Vinci Şifresi (2006) 1080p HD izle

  Da Vinci Şifresi (2006) 1080p HD izle

  Robert Langdon, alanında uzman bir sembol uzmanıdır. Sıradan, sakin hayat sürdürürken, esrarengiz cinayetlere şahit olur. Robert ne yazık ki torununu ve kriptoloji alanında uzman olan ortağı Sophie’ye veda eder. Da Vinci projesinde Sophie ile Robert birlikte çalıyorlardı. Hatta Londra’ya, gizemleri aralamak için uzun bir yolculuğa çıkmışlardı. Bu gizem öncekilerden daha farklıydı. Çözülmesi halinde tüm insanlığın kaderini değiştirecek bir şifreydi. Birlikte çıktıkları bu heyecan dolu yolculukta, kimi zaman peşlerine takılanlar tarafından engellenmeye çalışsalar da onlara yardımcı olan insanları da gözlemleyebildiler.

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    Array

 1. Da Vinci Şifresi (2006) 1080p HD izle
    7 ay Önce   Array
  Da Vinci Şifresi (2006) 1080p HD izle Robert Langdon, alanında uzman bir sembol uzmanıdır. Sıradan, sakin hayat sürdürürken, esrarengiz cinayetlere şahit olur. Robert ne yazık ki torununu ve kriptoloji alanında uzman olan ortağı Sophie’ye veda eder. Da Vinci projesinde Sophie ile Robert birlikte çalıyorlardı. Hatta Londra’ya, gizemleri aralamak için uzun bir yolculuğa çıkmışlardı. Bu gizem öncekilerden daha farklıydı. Çözülmesi halinde tüm insanlığın kaderini değiştirecek bir şifreydi. Birlikte çıktıkları bu heyecan dolu yolculukta, kimi zaman peşlerine takılanlar tarafından engellenmeye çalışsalar da onlara yardımcı olan insanları da gözlemleyebildiler.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı