1. Cargo Türkçe Dublaj izle

  Cargo Türkçe Dublaj izle

  Dünyada korkunç bir salgın yayılmaya başlamıştır. Andy isimli kahramanımız, ailesiyle mutlu mesut bir hayat yaşarken, bir anda karısını zombi olurken sadece seyrederek çaresiz bir duruma düşecektir. Bu olaydan dolayı eşini kaybeden Andy, artık tamamen mutsuz bir insandır. Koskoca Avustralya’da sadece babası ve çocuğuyla bir başına kalmıştır. Üstelik karısının onu ısırması dolayısıyla zombi virüsüne yakalanmıştır. Hayattaki insan olarak son 48 saatini yaşamakta olan Andy, bu süre sonunda karısı gibi zombi olacaktır. Ancak bebeği Rosie’nin güvende olabilmesi için yeni bir yuva bulması gerekmektedir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    Array

 1. Cargo Türkçe Dublaj izle
    7 ay Önce   Array
  Cargo Türkçe Dublaj izle Dünyada korkunç bir salgın yayılmaya başlamıştır. Andy isimli kahramanımız, ailesiyle mutlu mesut bir hayat yaşarken, bir anda karısını zombi olurken sadece seyrederek çaresiz bir duruma düşecektir. Bu olaydan dolayı eşini kaybeden Andy, artık tamamen mutsuz bir insandır. Koskoca Avustralya’da sadece babası ve çocuğuyla bir başına kalmıştır. Üstelik karısının onu ısırması dolayısıyla zombi virüsüne yakalanmıştır. Hayattaki insan olarak son 48 saatini yaşamakta olan Andy, bu süre sonunda karısı gibi zombi olacaktır. Ancak bebeği Rosie’nin güvende olabilmesi için yeni bir yuva bulması gerekmektedir.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı