1. BTS World Tour Love Yourself in Seoul izle

  BTS World Tour Love Yourself in Seoul izle

  Listeleri kasıp kavuran, gelmiş geçmiş en iyi müzik gruplarından bir olan BTS’in konser kaydını içermekte olan film bir nevi beyaz perde konseridir. Güney Kore’li grubun üyeleri hayranlarıyla yakından buluşacakları Love Yourself adındaki dünya turnesinden önce Seul’de sahneye çıktıkları bir konseri film yaptılar. Hayranların grup üyelerini daha da yakından görebilme imkânı olacak. Grup sahne ışıkları, eğlenceli danslar, kaliteli müzikler eşliğinde tamamen görsel bir şölen yaratacaklar. Fanlar en sevdikleri grup üyelerine eminiz ki bu kadar yakın olmamıştı. Normal şartlarda uyku getiren bir aktivite olan sinemada tamamen daha enerjik bir filme tanık olacak adeta yerinizde duramayacaksınız.
  BTS World Tour Love Yourself in Seoul izle 8.2 / 10 9 kullanıcı oyu.
  8.2
  ( Toplamda 9 oy verildi. )

    Array

 1. BTS World Tour Love Yourself in Seoul izle
    3 ay Önce   Array
  BTS World Tour Love Yourself in Seoul izle Listeleri kasıp kavuran, gelmiş geçmiş en iyi müzik gruplarından bir olan BTS’in konser kaydını içermekte olan film bir nevi beyaz perde konseridir. Güney Kore’li grubun üyeleri hayranlarıyla yakından buluşacakları Love Yourself adındaki dünya turnesinden önce Seul’de sahneye çıktıkları bir konseri film yaptılar. Hayranların grup üyelerini daha da yakından görebilme imkânı olacak. Grup sahne ışıkları, eğlenceli danslar, kaliteli müzikler eşliğinde tamamen görsel bir şölen yaratacaklar. Fanlar en sevdikleri grup üyelerine eminiz ki bu kadar yakın olmamıştı. Normal şartlarda uyku getiren bir aktivite olan sinemada tamamen daha enerjik bir filme tanık olacak adeta yerinizde duramayacaksınız.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!