Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

BTS World Tour Love Yourself in Seoul izle

  Listeleri kasıp kavuran, gelmiş geçmiş en iyi müzik gruplarından bir olan BTS’in konser kaydını içermekte olan film bir nevi beyaz perde konseridir. Güney Kore’li grubun üyeleri hayranlarıyla yakından buluşacakları Love Yourself adındaki dünya turnesinden önce Seul’de sahneye çıktıkları bir konseri film yaptılar. Hayranların grup üyelerini daha da yakından görebilme imkânı olacak. Grup sahne ışıkları, eğlenceli danslar, kaliteli müzikler eşliğinde tamamen görsel bir şölen yaratacaklar. Fanlar en sevdikleri grup üyelerine eminiz ki bu kadar yakın olmamıştı. Normal şartlarda uyku getiren bir aktivite olan sinemada tamamen daha enerjik bir filme tanık olacak adeta yerinizde duramayacaksınız.
85%
  28
  5
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    bilnmeyen Şubat 29, 2020 17:52:08
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Merhaba
  Selam
  Hey

 2. avatar
    ayse berhuni Ocak 30, 2019 13:57:50
 3. avatar
    bilnmeyen Şubat 29, 2020 17:50:07

  ♡çok güzel hayatımda bu kadar güzel birşey görmedim

 4. avatar
    bilnmeyen Şubat 29, 2020 17:52:08
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Merhaba
  Selam
  Hey

Dizi Haberleri
NetflixDizileri.com Netflix Dizileri Yayınlayan Bir Site Değildir. Site üzerinde Netflix Dizilerinin sadece Fragmanları ve Haberleri Bulunur. buradan İletişime geçildiği takdirde Telif Hakkı olan Makaleler ve Videolar 24 Saat içerisinde kaldırılır.
deneme bonusuamqsports.com