1. Bleach 2018 Türkçe Dublaj Full HD izle

  Bleach 2018 Türkçe Dublaj Full HD izle

  Anime temalı bu filmde 15 yaşında hayaletleri görebilme yeteneğine sahip olan bir lise öğrencisinin başından geçenler ve hayatı anlatılacaktır. Günlerden bir gün Rukia ismindeki bir ruh kesici, kötü bir ruhu takip ederken tesadüf eseri Ichigo ile tanışır. Ancak kötü ruhla giriştiği iki mücadelede savaşırken yaralanacaktır. Bütün bunların ardından bütün güçlerini Ichigo’ya aktaracaktır. Bu olaydan sonra ikili hayatlarına birlikte devam edecekler, Ichigo ve Rukia olarak heyecanlı serüvenlere atılacaklardır. Amaçları kötü ruhları aramak, düzensiz gördükleri ruhlar arasında ruh gömme işlemi yapmak ve kötü ruhları, ruh toplumuna iyileşmeleri için göndermektir.

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    Array

 1. Bleach 2018 Türkçe Dublaj Full HD izle
    6 ay Önce   Array
  Bleach 2018 Türkçe Dublaj Full HD izle Anime temalı bu filmde 15 yaşında hayaletleri görebilme yeteneğine sahip olan bir lise öğrencisinin başından geçenler ve hayatı anlatılacaktır. Günlerden bir gün Rukia ismindeki bir ruh kesici, kötü bir ruhu takip ederken tesadüf eseri Ichigo ile tanışır. Ancak kötü ruhla giriştiği iki mücadelede savaşırken yaralanacaktır. Bütün bunların ardından bütün güçlerini Ichigo’ya aktaracaktır. Bu olaydan sonra ikili hayatlarına birlikte devam edecekler, Ichigo ve Rukia olarak heyecanlı serüvenlere atılacaklardır. Amaçları kötü ruhları aramak, düzensiz gördükleri ruhlar arasında ruh gömme işlemi yapmak ve kötü ruhları, ruh toplumuna iyileşmeleri için göndermektir.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı