1. Bir Nefes Ötede – Dans la brume izle

  Bir Nefes Ötede – Dans la brume izle

  27 Nisan 2018 tarihinde gösterime girmiş olan Bir Nefes Ötede Full HD izle filminin konusu Mathieu ve Anna ikilisinin çocuğu Sarah küçükken yakalanmış olduğu bir hastalık sonucunda özel olarak tasarlanmış fanus gibi kapalı bir ortamda oksijen desteğine bağlı olarak yaşamını sürmektedir. Günün birinde bir deprem sonucunda dünyayı sis kaplamıştır ve bu sis ölümcüldür. Bu yüzden herkes binaların üzerlerine veya yüksek yerlere çıkarak sisten uzak durmaya çalışacaktır. Fakat, Mathieu ve Anna kızlarının oksijen kapsulünü değiştirmek zorunda oldukları için aşağı inmeleri gerekecektir yoksa kızları Sarah ölecektir. Bir Nefes Ötede Türkçe Dublaj izle filmini sitemizden izleyebilirsiniz.

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    Array

 1. Bir Nefes Ötede – Dans la brume izle
    6 ay Önce   Array
  Bir Nefes Ötede – Dans la brume izle 27 Nisan 2018 tarihinde gösterime girmiş olan Bir Nefes Ötede Full HD izle filminin konusu Mathieu ve Anna ikilisinin çocuğu Sarah küçükken yakalanmış olduğu bir hastalık sonucunda özel olarak tasarlanmış fanus gibi kapalı bir ortamda oksijen desteğine bağlı olarak yaşamını sürmektedir. Günün birinde bir deprem sonucunda dünyayı sis kaplamıştır ve bu sis ölümcüldür. Bu yüzden herkes binaların üzerlerine veya yüksek yerlere çıkarak sisten uzak durmaya çalışacaktır. Fakat, Mathieu ve Anna kızlarının oksijen kapsulünü değiştirmek zorunda oldukları için aşağı inmeleri gerekecektir yoksa kızları Sarah ölecektir. Bir Nefes Ötede Türkçe Dublaj izle filmini sitemizden izleyebilirsiniz.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı