1. Arctic Türkçe Dublaj izle

  Arctic Türkçe Dublaj izle

  12 Nisan 2019 tarihinde gösterime giren Arctic Türkçe Dublaj izle filminde Overgard genç bir adamdır ve bir uçak yolculuğuna çıkar bu yolculuğa çıktıktan sonra ise hayatı tamamen alt üst olmuştur. Overgard'ın içerisinde olduğu uçak kutup bölgesini geçtikten sonra düşmeye başlar. Düşen uçaktan sağ çıkmayı başaran Overgard ekiplerin kendisini bulup kurtarmasını beklemektedir. O süre boyunca da bulunduğu yerin imkanlarını kullanarak kendisine sığınak yapmayı başarır. Bir süre sonra bir karar vermesi gerekecektir. Ya kurduğu sığınakta çaresizce bekleyecek ya da ölümcül olan bir yolculuğa çıkacaktır.
  Arctic Türkçe Dublaj izle 7.8 / 10 4 kullanıcı oyu.
  7.8
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    Array

 1. Arctic Türkçe Dublaj izle
    11 ay Önce   Array
  Arctic Türkçe Dublaj izle 12 Nisan 2019 tarihinde gösterime giren Arctic Türkçe Dublaj izle filminde Overgard genç bir adamdır ve bir uçak yolculuğuna çıkar bu yolculuğa çıktıktan sonra ise hayatı tamamen alt üst olmuştur. Overgard'ın içerisinde olduğu uçak kutup bölgesini geçtikten sonra düşmeye başlar. Düşen uçaktan sağ çıkmayı başaran Overgard ekiplerin kendisini bulup kurtarmasını beklemektedir. O süre boyunca da bulunduğu yerin imkanlarını kullanarak kendisine sığınak yapmayı başarır. Bir süre sonra bir karar vermesi gerekecektir. Ya kurduğu sığınakta çaresizce bekleyecek ya da ölümcül olan bir yolculuğa çıkacaktır.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    hasan Nisan 3, 2019 17:57:37

  müthiş macera