1. Aquaman izle

  Aquaman izle

  Kahramanımız Arthur Curry, kendi hakkında büyük bir özelliği fark edecektir. Okyanusların altında inşa edilmiş olan Atlantis krallığının tek varisidir. Fakat Aquaman’ın üvey kardeşi Orm sinsi planlar yapmaktadır. Onun yerine kendisi tahta geçmek isteyecektir. Aquaman, kendisinin hakkı olan bu tahta sahip çıkmalıdır. Çünkü halkının kaderi onun ellerindedir. Pes etmesi halinde kendi hayatının tehlikeye girmesinin yanı sıra başkalarının hayatını da tehlikeye sokacaktır. Bu yüzden elinden gelen tüm imkânları kullanmalı ve Orm’la olan bu taht mücadelesini kazanmalıdır.


  Aquaman izle 8.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  8.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    Array

 1. Aquaman izle
    1 sene Önce   Array
  Aquaman izle Kahramanımız Arthur Curry, kendi hakkında büyük bir özelliği fark edecektir. Okyanusların altında inşa edilmiş olan Atlantis krallığının tek varisidir. Fakat Aquaman’ın üvey kardeşi Orm sinsi planlar yapmaktadır. Onun yerine kendisi tahta geçmek isteyecektir. Aquaman, kendisinin hakkı olan bu tahta sahip çıkmalıdır. Çünkü halkının kaderi onun ellerindedir. Pes etmesi halinde kendi hayatının tehlikeye girmesinin yanı sıra başkalarının hayatını da tehlikeye sokacaktır. Bu yüzden elinden gelen tüm imkânları kullanmalı ve Orm’la olan bu taht mücadelesini kazanmalıdır.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Kara12345678900 Temmuz 18, 2019 21:23:10

  Mukemmel