1. Ailecek Şaşkınız Full hd izle

  Ailecek Şaşkınız Full hd izle

  Koskoca inşaat holdingini babasının himayesinden kurtaran Ferhat, önceden şirketin genel müdürü durumundaydı. Şimdilerde ise şirketin tek patronu olarak çalışanların adeta burnundan getirecektir. Bu iş hayatında yanında tek bir destekçisi bulunmaktadır o da çocukluk arkadaşı Gökhan. Gökhan inanılmaz hesap yeteneklerine ve ticaret zekasına sahiptir. Ferhat ise varlıklı olmasının yanında oldukça cimri ve kibirlidir. Kimse tarafından bu nedenle sevilmemektedir. Kendini aşırı beğenmesi insanlar tarafından olumsuz görülmesine neden olmaktadır ancak kendi farkında değildir. Günlerden bir gün karşısına çıkacak olan aşk onu tamamen farklı biri yapacak ve süt dökmüş kediye çevirecektir.

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    Array

 1. Ailecek Şaşkınız Full hd izle
    6 ay Önce   Array
  Ailecek Şaşkınız Full hd izle Koskoca inşaat holdingini babasının himayesinden kurtaran Ferhat, önceden şirketin genel müdürü durumundaydı. Şimdilerde ise şirketin tek patronu olarak çalışanların adeta burnundan getirecektir. Bu iş hayatında yanında tek bir destekçisi bulunmaktadır o da çocukluk arkadaşı Gökhan. Gökhan inanılmaz hesap yeteneklerine ve ticaret zekasına sahiptir. Ferhat ise varlıklı olmasının yanında oldukça cimri ve kibirlidir. Kimse tarafından bu nedenle sevilmemektedir. Kendini aşırı beğenmesi insanlar tarafından olumsuz görülmesine neden olmaktadır ancak kendi farkında değildir. Günlerden bir gün karşısına çıkacak olan aşk onu tamamen farklı biri yapacak ve süt dökmüş kediye çevirecektir.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı